Interneta Bizness

50% Atlaide ABONĒŠANAI – 9.97$ / mēnesī

PROFESIONĀLĀ PAKA (par 50% lētāk!)

PIESLĒGŠANAS MAKSA – 294.95$ (Iekļauts pieslēgšanas maksājumā uz 12 mēnešiem)

Viss iekļauts!

Viss ir pieejams vienā komplektā: 

  • Video e-pasts (iespēja nosūtīt video e-pastu vairāk kā 10 000 kontaktiem vienlaicīgi)
  • Video e-pasta mārketings (ar kampaņu veidošanas iespējām. automatizējiet savu biznesu iestādot gan autoatbildētāju, gan automatizētu video vēstuļu sēriju) Nav ierobežojumu uz email listes lielumu un kampaņu skaitu.
  • Kontaktu menedžeris (kontaktus var eksportēt, importēt kā arī vākt caur pieraksta formu, kuru var izvietot savā mājas-lapā). Neierobežots kontaktu bāzes lielums – nav jāmaksā papildus nauda par e-pastu kontaktu bāzes glabāšanu.
  • Online failu glabātuve (Bibliotēkā var neierobežoti glabāt un pārvaldīt dokumentus, prezentācijas, video un citu tipu failus dažādos formātos. Visus failus var demonstrēt webināru laikā, kā arī pārsūtīt citiem)
  • Web konferenču platformas (konferenču istabas var veidot tik daudz cik ir nepieciešams. Viena vebināra ietilpība līdz 500 cilvēkiem!)
  • Broadcast jeb Jūsu personīgais interneta tiešraides TV kanāls
  • Piezemēšanās lapu (Landing page) konstruktors
  • Produktu klāsts regulāri tiek papildināts un uzlabots.Šī paka paredzēta uzņēmumiem vai personām, kas vēlas izmantot visus piedāvātos interneta mārketinga rīkus, lai reklamētu sevi vai savu uzņēmumu.

Tāpat šī paka ir paredzēta jebkuram, kurš vēlas pelnīt vairāk naudas, kļūstot par iWowWe neatkarīgo partneri, jo šeit paveras ļoti plašas biznesa iespējas – varētu pat teikt, ka iegādājoties Premium paku par 294.95$ (abonements ar 50% atlaidi 9.97$ / mēnesī kas jau ir iekļauts pieslēgšanas maksājumā, 24.95$ gada partnera maksa ir iekļauta pieslēgšanas maksājumā), Jūs sākat savu mazo biznesu – vienīgi nevajag maksāt par firmas reģistrēšanu, nevajag maksāt algu grāmatvedim, nevajag īrēt telpas + daudzas citas priekšrocības + neizmērojamas peļņas iespējas. iWowWe piedāvā lieliskus darba apstākļus, bezmaksas apmācības, konsultācijas un atbalstu.

JŪS KĻŪSIET PAR IWOWWE NEATKARĪGO PĀRSTĀVI, KAS DOS IESPĒJU GŪT PAPILDUS IEŅĒMUMUS, IESAKOT IWOWWE PRODUKTUS UN BIZNESA IESPĒJAS CITIEM.
0 Komentar untuk " 50% Atlaide ABONĒŠANAI – 9.97$ / mēnesī "

Back To Top